KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11987107
nr 1198 7107
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Harlequin. Olja på pannå, 100x79
Utrop:
800 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:19:59
500 kr
1.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr